API-SINAV HAZIRLIK & SERTİFİKASYON EĞİTİMLERİ

Bu eğitim ile endüstriyel sektörlerde sıkça kullanılan boru hatlarının API standartlarına uygun olarak periyodik kontrolleri, bakım süreçleri ve tamir faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmak ve API tarafından periyodik olarak açılan "API 570 Piping Inspector" sınavına hazırlık amacı taşımaktadır.

Bu eğitim ile endüstriyel sektörlerde sıkça kullanılan depolama tanklarının API standartlarına uygun olarak periyodik kontrolleri, bakım süreçleri ve tamir faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmak ve API tarafından periyodik olarak açılan "API 653 Above Ground Storage Tank Inspector" sınavına hazırlık amacı taşımaktadır.

Bu eğitim ile endüstriyel sektörlerde sıkça kullanılan basınçlı kapların, depolama tankların, boru hatlarının, emniyet ventillerinin risk değerlendirmeleri ve risk düşürücü faaliyetler hakkında bilgi sahibi olmak ve API tarafından periyodik olarak açılan "API 580 Risk Based Inspection Professional" sınavına hazırlık amacı taşımaktadır.

Bu eğitim ile endüstriyel sektörlerde sıkça kullanılan basınçlı kapların API standartlarına uygun olarak periyodik kontrolleri, bakım süreçleri ve tamir faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmak ve API tarafından periyodik olarak açılan "API 510 Pressure Vessel Inspector" sınavına hazırlık amacı taşımaktadır.

Bu eğitim ile endüstriyel sektörlerde sıkça kullanılan boru hatlarının  API standartlarına uygun olarak montaj faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmak ve API tarafından periyodik olarak açılan "API 1169 Pipeline Construction Inspector" sınavına hazırlık amacı taşımaktadır.